Strona główna

Songwriter Łódź Festiwal 2018

04 czerwca 2018

Cotygodniowe, sobotnie spotkania „pod zegarem” to muzyczna uczta dla tych, którzy doceniają kameralny klimat i dobrą muzykę. 

Songwriter to cykliczne spotkania muzyczne, które na stałe wpisały się w łódzki krajobraz. Od początku swojej działalności festiwal gościł już ponad 90 polskich i zagranicznych artystów. Dla łódzkich melomanów zagrali m.in.: Smolik, Iza Lach, Tom James, Kev Fox, Kortez, Zabrocki, BAASCH.

Spotkania spod znaku „Songwriter” mają wierną, wciąż rosnącą rzeszę fanów. Ideą festiwalu jest przybliżenie twórczości utalentowanych muzyków, zarówno starszego, jak i młodszego pokolenia. Twórcy wydarzenia stawiają na niepowtarzalny klimat spotkania, różnorodność gatunków muzycznych i budowanie wspólnej przestrzeni pomiędzy artystami a widownią. W tym roku miłośnicy festiwalu usłyszą przede wszystkim młodych, zdolnych muzyków i ich autorskie kompozycje.

Kochasz kameralne, muzyczne klimaty? Planujesz spędzić romantyczny weekend w Łodzi?

Songwriter „pod zegarem” – w każdą sobotę o 20.00 (od kwietnia do września) na skrzyżowaniu ulic Piotrkowskiej i 6 Sierpnia.

Szczegóły wydarzenia i aktualny harmonogram koncertów: 
http://centrumwydarzen.lodz.pl/ 
https://www.facebook.com/songwriterlodzfestiwal/  

 

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij