Strona główna

30.03.2019 FAME MMA 3

30 marca 2019

FAME MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie. W walce wieczoru zobaczycie Isamu, którzy zmierzy się z DeeJayPallaside’m. Oprócz tego obejrzycie mistrza FAME 2 - Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej dwie kontrowersyjne zawodniczki: Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Monika Esmeralda” Godlewska.

 

 

Oprócz tego na gali zawalczą: Filip “Filipek” Marcinek, Dawid “Ambro” Ambroziak, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, Krystian “Krycha” Wilczak i Marcin “Mnich” Wójcik.

W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

Galę poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. 

Loża VIP jak zwykle pęka w szwach. Będziecie więc mieli okazję zbić piątki z topowymi gwiazdami social mediów na tle naszej ścianki sławy.

Pamiętajcie! Widzimy się 30 marca, o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie na jedynej w Polsce gali Freak Fight. Do zobaczenia na FAME MMA 3!

 
 
źródło: https://makis.pl/event/fame-mma-3
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij